VÝROBA KLÍČŮ

Je tohle váš klíč?

Poznáváte ho?

Poznáváte ho? Váš klíč je pravděpodobně jeden z těchto typů. Teď, když víte, jak vypadá, máte všechny informace, které potřebujete, abyste mohli požádat o výrobu kopie vašeho originálu v obchodě Silca: okamžitě si odnesete kopii, nebo hned několik. Budete ji mít po ruce pro všechny případy, jako náhradní klíč pro případ nouze, nebo jej můžete někomu dát.

Nemůžete se dostat dovnitř? Už nikdy více, díky Silce

Nemůžete se dostat domů za deštivého počasí? Nebo do auta, kilometry od nejbližšího města? Takovéto komplikace nechcete zažít. Proto jsme přišli s inovativní myšlenkou. Vaší zárukou jsou specialisté na klíče, kteří vám rychle vyrobí kopii klíče, ať jste zrovna kdekoliv - doma nebo v zahraničí. Proč si nechávat vyrábět kopie klíčů, když jste je nikdy neztratili?
  1. Protože se můžete nečekaně dostat do situace, kdy nebudete vědět, na koho se obrátit.
  2. Protože nechat si vyrobit kopii klíče je levnější, než nouzové otevření dveří a výměna zámku.
  3. Protože se váš klíč může časem opotřebit a pokud jej dále používáte, poškodit zámek.

Vaše klíče jsou vaše vizitka

Klíče se dají kopírovat, ale to neznamená, že nejsou unikátní. Díky Silce můžete své klíče přizpůsobit svému vkusu: vyberte si vlastní barvu a odlište se od ostatních. Jakékoliv řešení chcete, Silca má pro vás vždy odolné a krásné klíče vyrobené z materiálů špičkové kvality.
Podívejte se na unikátní klíče Silca v našich obchodech

Krásné a kvalitní

Odolné a atraktivní. Pro všechny naše klíče používáme pouze ty nejkvalitnější materiály: jsou zárukou dlouhé životnosti a jsou odolné nárazům i kroucení při každodenním používání.

Poškozené klíče ničí zámky

Klíč lze do zámku zasunout a otočit jím, ale pouze obtížně. Klíč poškozený příliš dlouhým používáním i jinak je potřeba nahradit, než bude pozdě. I pokud klíč stále funguje, změněný tvar klíče postupně zámek poškodí. Klíč se může zlomit, zaseknout a nebo otočit bez odemčení dveří. Poté nezbývá nic jiného, než zavolat zámečníka.
Loading data...