AIR 4 HOME

Your Smartphone is the Key

The universal remote solution for Smartphone

Air4 Home is the universal solution for opening gates, garage doors and barriers directly from the smartphone. It includes an easy-to-install device and a free-to-download app, communicating via Bluetooth. Air4 Home is compatible with more than 700 remotes types. Air4 Home gives access to up to 21 smartphones to control up to 4 automatic gates or doors, making it the perfect access solution for families, small apartment blocks and homes with common gate access. Air 4 Home is your new access key to a new way to open.
  1. Fit for opening garage doors, swinging and sliding gates, barriers and awnings.
  2. Controls up to 4 different gates or garage doors, sliding gates, barriers and awnings.
  3. No wires, internet or Wi-Fi; operates via Bluetooth 4
  4. Air4 Home is compatible with more than 700 remotes
Discover a new solution

Discover Air 4 Home. Air 4 is the universal gate opener solution for smartphones

Air 4 it is all what you need to open gates, overhead doors and barriers directly with your smartphone. It consists of an easy-to-install device and a free app, connected via Bluetooth. Air4 Home manages up to 21 smartphones and allows you to open up to 4 different gates or garages. The perfect solution for families and small residential complexes with common access. Air4 Home Pro is the advanced version of Air4 Home, designed to meet the needs of hotels, B & Bs, residential complexes and small businesses. It manages up to 105 different users and can be controlled by 5 different administrators. Air4 Home Pro is the advanced version of Air4 Home, designed for small hotels, B&Bs, larger apartment blocks and small businesses. It can manage up to 105 users and it can be controlled by up to 5 administrators.

AIR 4 HOME

Váš smartphone je váš klíč

Proměňte svůj smartphone v univerzální dálkový ovladač

Air4 Home je univerzální řešení pro otevírání bran, garážových vrat a závor přímo pomocí vašeho smartphonu. Řešení zahrnuje zařízení, které snadno sami nainstalujete, a aplikaci, která je zdarma ke stažení. Air4 Home je kompatibilní s více než 700 typy dálkových ovladačů. S tímto řešením můžete používat až 21 smartphonů k ovládání až 4 automatických bran nebo dveří. Air4 Home je proto ideální pro rodiny, malé bytové domy a obytné domy se společným vstupem bránou. Air4 Home je váš nový způsob otevírání.
  1. Air4 Home je vhodný pro ovládání garážových vrat, bran, závor i rolet.
Discover a new solution

Objevte Air4 Home. Udělejte ze svého smartphonu univerzální dálkový ovladač

Air4 Home je univerzální řešení pro otevírání bran, garážových vrat a závor přímo pomocí vašeho smartphonu. Řešení zahrnuje zařízení, které snadno sami nainstalujete, a aplikaci, která je zdarma ke stažení. Air4 Home je kompatibilní s více než 700 typy dálkových ovladačů. S tímto řešením můžete používat až 21 smartphonů k ovládání až 4 automatických bran nebo dveří. Air4 Home je proto ideální pro rodiny, malé bytové domy a obytné komplexy se společným vstupem. Air4 Home Pro je pokročilou verzí, která se hodí pro hotely B&B, rezidenční komplexy a menší podniky. Umožňuje vstup až pro 105 uživatelů a může být spravován až 5 různými administrátory.
Loading data...